DATA Games – development studio

GRUPA REKLAMOWA WARSZAWA

W DATA Games nasza kreatywność i pomysłowość pozwala na realizację nieszablonowych pomysłów! Tworzymy produkcje własne, ale chętnie też podejmujemy się wyzwań, realizując wizje klientów. Wspólnie tworzymy innowacyjne i ambitne projekty, często w połączeniu z fizycznymi urządzeniami jak VR czy sprzęty do ćwiczeń. Dodatkowo zajmujemy się portowaniem gier z dowolnej platformy na inną, np. Xbox One, Nintendo Switch, PC i Mobile.

DATA Games tworzą wykwalifikowani programiści i graficy, pracujący w technologiach i narzędziach takich jak m. in.: Unity 3D, Flutter, Xamarin, React, Vue, PHP, Blender, Pixologic ZBrush, Substance Painter, Substance Designer, Adobe Photoshop. Ambitny i doświadczony zespół to gwarancja owocnej współpracy!

Oferujemy usługi związane z szeroko pojętym game developmentem, poczynając od produkcji kompletnych gier (łącznie z częścią backendową), przez bardziej wycinkowe elementy jak przygotowanie grafiki, wsparcie game designerskie oraz testing. Lista jest jednak dużo dłuższa, więc jeśli masz jakieś specyficzne zapotrzebowanie związane z grami o którym tu nie wspominamy, daj nam znać!

WYBRANE REALIZACJE

BEZPŁATNA WYCENA ZLECENIA