Infinxt – Oprogramowanie dla hoteli i restauracji

GRUPA REKLAMOWA WARSZAWA

Nasza firma jest twórcą pierwszego w Polsce systemu do zarządzania sprzedażą, który od samego początku był projektowany dla sieci lokali zarządzanych przez centralę.

Dzięki nowatorskiemu podejściu do architektury oprogramowania, które dzisiaj staje się ogromnie popularne w rozwiązaniach chmurowych (cloud computing), produkty Infinxsoft posiadają wszystkie zalety chmury, nie mając jej największej wady, jaką jest konieczność ciągłej łączności z siecią internet.

Nasi użytkownicy mają więc bieżące informacje z całej zarządzanej przez siebie sieci lokali, mogą korzystać z urządzeń mobilnych do podglądania raportów, a jednocześnie nie tracą możliwości funkcjonowania, nawet gdy internet przestaje działać. 

Każdego dnia rozwijamy nasze produkty, dodając nowe funkcje, pozwalające naszym Klientom nieustannie usprawniać pracę w swoich przedsiębiorstwach. Dzięki współpracy z wieloma różnorodnymi firmami zdobywamy doświadczenia, które wykorzystujemy, tworząc systemy zgodne z najnowszymi trendami w zarządzaniu i kontroli placówek handlowych.

WYBRANE REALIZACJE

BEZPŁATNA WYCENA ZLECENIA