POSITIVECODE – Programiści na godziny dla firm

GRUPA REKLAMOWA WARSZAWA

Wielu naszych klientów borykało się z takimi problemami. Oferujemy wsparcie programistów lub grafików na godziny. Dokładnie tyle, ile w danym momencie potrzebujesz. Kontrolując koszty i zachowując możliwość szybkiej reakcji. Potrzebujesz stałego wsparcia i szybkich reakcji? Ustalmy warunki, jakich oczekujesz, w umowie stałego supportu strony i zyskaj bezpieczeństwo oraz gwarancję utrzymania dostępności Twojej usługi lub produktu.

Będziemy Twoim partnerem, który przypilnuje całego zaplecza technicznego projektu, zadba o aktualizacje i bezpieczeństwo. Rzeczy takie jak certyfikaty SSL, rekordy DNS, aktualizacja treści na stronie czy wprowadzenie nowego produktu zostawiasz nam, a sam możesz skupić się na tym, co najważniejsze – na rozwoju swojego biznesu.

Twoja strona, sklep lub aplikacja wymaga raz na jakiś czas drobnej zmiany? Zostałeś porzucony po wdrożeniu i nie wiesz, co teraz? Szukasz profesjonalnego, stałego wsparcia IT w swoim projekcie? Dobrze trafiłeś. Mamy dla Ciebie gotowe rozwiązania.

WYBRANE REALIZACJE

BEZPŁATNA WYCENA ZLECENIA